Багети поліуретанові

Багети поліуретанові
Добір за параметрами


У цій категорії немає товарів для відображення.
Багети поліуретанові

 

Мій замовник Ростислав Петрович вирішує важливу задачу – як зробити інтер’єр після ремонту ексклюзивним та особливим.

- Как вы думаете, Василий, какие декоративные элементы можно использовать, чтобы интерьер выглядел уникально, чтобы помещение казалось просторнее, а потолок выше?

- Найпростіший спосіб перетворити саме звичайне приміщення в справжній палац, Ростиславе Петровичу, - це використати ліпнину в інтер’єрі.

- Лепнина? Из гипса? Это же хлопотно и дорого.

- Ну навіщо з гіпсу? Є більш сучасні матеріали, наприклад, поліуретан.

- Полиуретан? Вы хотите сказать, что полиуретановые багеты будут смотреться также эффектно как настоящие лепные?

- Так, але краще один раз побачити, ніж сто раз почути. А ну відкривайте в нашому інтернет-магазині розділ багети поліуретанові та подивитесь яка різноманітність. Тут і молдинги, і карнизи, і колони, і панно, і розетки для стелі и багато іншого.

- О, смотрится великолепно, но ведь большинство элементов белые, однообразные.

- Так це ж поліуретан, його в будь-який колір пофарбувати можливо. До того ж цей матеріал відрізняється міцністю, вироби з поліуретану не б’ються, не кришаться, не тріскаються. Поліуретан витримує коливання температури, вироби з нього можуть монтуватися біля світильників і нагрівальних приладів. Також він стійкий до вологи, не вигорає на сонці, а служити може до сорока років.

- Очень заманчиво. А цена?

- Це не дорогий матеріал, завдяки поліуретану декорування ліпниною стало по кишені багатьом сім'ям. Зараз багети та молдинги з поліуретану – найкраще рішення для декору.

- Ну, что же, Василий, будем выбирать. Так-так, я уже опытный пользователь. Сейчас на страничке с лепниной выставлю фильтры: выберу бренд и страну, материал, вид отделки. Все, можно выбирать.

- Коли будете обирати декор, шановний Ростиславе Петровичу, не забувайте все, що ми замовимо, треба включити в цілісну специфікацію. Це дасть нам можливість получити добру знижку. Тому обираємо, складаємо все до «кошику», та переходимо до наступного розділу.

 

- А выбор то оказался каким увлекательным! Спасибо за совет, Василий. Замечательный магазин!

+38 (093) 217-70-90 +38 (067) 312-57-76 +38 (050) 548-60-93