Доставка

Доставка

Доставка

  • При оформленні замовлення узгоджується доставка в будь-який регіон України за допомогою транспортних компаній. НОВА ПОШТА http://novaposhta.ua/ Розрахувати вартість
  • Також Ви можете здійснити оплату товару після його огляду при отриманні  на складі компанії перевізника, або за зазначеною вами адресою отримання. За дану послугу стягується додаткова плата компанією НОВА ПОШТА http://novaposhta.ua( 25 грн + 2% від вартості товару)
  • Відправка виконується щодня.
  • Обов'язково впевніться у відсутності дефектів і комплектності товару, перш ніж розписатися у накладній. Якщо в процесі передачі товару виявилися зовнішні вади (вм'ятини, подряпини, відколи, тріщини і т. П.) Або доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли, ви можете відмовитися від нього безпосередньо в момент доставки. Прийом товару за зовнішнім виглядом, комплектності, відсутності механічних ушкоджень в момент передачі товару від транспортної компанії ОБОВ'ЯЗКОВА. При наявності у товару дефектів просимо Вас скласти разом з представником кур'єрської компанії двосторонній АКТ про дефекти і обгрунтовано відмовитися від прийому товару. Копія акта має бути вислана нам по електронній пошті або факсом. При виявленні прихованих дефектів у товарі відразу повідомте про це.
+38 (093) 217-70-90 +38 (067) 312-57-76 +38 (050) 548-60-93