Плитка

Добір за параметрами


Бетон
Бетон
Дерево
Дерево
Камінь
Камінь
Метал
Метал
Моноколор
Моноколор
Текстиль
Текстиль
Плитка

Інтернет-магазин «Велика хата» пропонує своїм клієнтам майже 1500 видів плитки популярних виробників. Плитка різного призначення – для стін, для підлоги, мозаїка, клінкер відомих брендів Apаvisa (Іспанія), CERRAD (Польща), PAMESA CERAMICA (Іспанія), KALE-BAREKS (Китай) та інших.

Купити плитку для ванної, для кухні або для оздоблення зовнішніх стін чи сходів ви зможете, якщо передивитися всі сторінки з продукцією в розділі «Плитка» на нашому сайті.

Керамічна плітка – натуральний матеріал. ЇЇ виробляють з деяких сортів глини. Глина нетоксична та не викликає алергію. Під впливом вологи матеріал не змінює своїх властивостей й зовнішнього вигляду. Глазурована поверхня стійка до забруднень та легко миється. Плитка дуже міцна, по її поверхні можна пересувати меблі та ходити на підборах, що їй анітрохи не зашкодить. Плитка абсолютно пожежобезпечна. До того ж плиточні покриття служать дуже довго та не вимагають ремонту. Вони стануть справжньою прикрасою вашого дому.

В каталозі знаходяться вироби будь-якого кольору, з імітацією різних матеріалів. Суперефектно виглядає плитка-мозаїка, кухня з таким фартухом порадує і господиню, і членів родини. Мозаїка підходить також для покриття підлоги.

Обираючи плитку в інтернет-магазині «Велика хата», зверніть увагу на її призначення. Для оздоблення стін та підлоги використовують різні види. Для підлоги плитку виробляють більш товстою та міцною. До того ж вона повинна бути не слизькою, щоби запобігти падінню.

Ще один цікавий вид товарів такого призначення, що доступні для замовлення на сайті, - клінкерна плитка. Це найміцніший сорт зі всіх, що використовуються для оздоблення. Його застосовують для внутрішніх та зовнішніх підлог, керамічних сходів, облицювання будинків і басейнів.

Плитка, яку ми вам пропонуємо, відрізняється високою якістю. Ми прискіпливо ставимося до формування цін на наші товари, намагаючись, щоб вони були економічно обґрунтовані й доступні широкому загалу.

 

Замовляйте матеріали для ремонтних робіт в інтернет-магазині «Велика хата», включайте їх в цілісну специфікацію, й ми гарантуємо вам знижку на ваше замовлення.

+38 (093) 217-70-90 +38 (067) 312-57-76 +38 (050) 548-60-93