Підлогове покриття

Підлогове покриття
Добір за параметрами


Вінілова підлога
Вінілова підлога
Ламінована підлога
Ламінована підлога
Паркетна дошка
Паркетна дошка
Супутні товари до підлогового покриття
Супутні товари до підлогового покриття
Підлогове покриття

Обрати вид підлогового покриття, що буде до вподоби та по кишені, сьогодні не є проблемою. Наш інтернет- магазин має чудовий вибір якісних та  популярних матеріалів для підлоги. Ми пропонуємо широкий асортимент паркетної дошки, бамбукової, вінілової та коркової підлоги, а також більш демократичної, але з добрими експлуатаційними характеристиками ламінованої підлоги.

В нашому каталозі  ламінат відомих брендів MEISTER, TARKET, KAINDL, HDM. Найбільш широко представлені матеріали виробництва бельгійського бренду Quick step.

Ці ламіновані матеріали відрізняються чудовим дизайном і відмінною якістю. Ламінат Quick step прикрасить будь-яку оселю. Зроблений в вигляді дощок або плиток, широких чи вузеньких цей матеріал виглядає як натуральна деревина. Вражає різноманіття кольорової гамми. Тільки ламінат дуб випускається кілька десятків відтінків. А ще мербау, венге, ясень, тик, горіх, сосна, каштан. Є з чого обирати.

Родзинкою цього бренду являється технологія  Scratch Guard. Це особливий вид покриття, який відрізняється стійкістю до утворення подряпин і механічних впливів. Його використання  дозволяє ламінату Quick step слугувати в 10 разів довше, ніж слугує ламінована підлога інших марок.

Укладання  цього ламінату під силу навіть будівельнику-аматору. Запатентована технологія Uniclic зробить весь процес надзвичайно легким.

На сайті "Велика Хата" покупець має змогу купити водостійкий ламінат. Серії Impressiv та Impressiv Ultra цього виробника являються першими в світі різновидами абсолютно водостійких ламінованих підлог.

Купити ламінат в інтернет-магазині дуже просто. Величезний вибір кольорів, ламінат класу 33 і 32 по зносостійкості, вироби з різноманітними фасками чи без них, розміщені на нашому сайті у розділі «Підлогове покриття». Щоб не заплутати серед великої кількості товарів, скористуйтесь фільтрами, які допоможуть вам ознайомитись виключно з тими зразками що відповідають вашим вимогам. Зверніть увагу на те, що разом з покриттям  ви можете замовити підложку під ламінат, плінтуса на підлогу та інші супутні товари для укладання підлоги.

Замовляючи все потрібне вам в магазині «Велика Хата», ви можете претендувати на знижку. Для її отримання всі обрані товари включить в цілісну специфікацію.

 

Покупка всього необхідного для ремонту на сайті дасть можливість отримати краще за найменшою ціною.

+38 (093) 217-70-90 +38 (067) 312-57-76 +38 (050) 548-60-93