Сантехніка

Сантехніка
Добір за параметрами


У цій категорії немає товарів для відображення.
Сантехніка

 

Ну як, Ростиславе Петровичу, подобається вам наш «інтернет-шопінг»? – спитав я свого замовника.

- Да, Василий. Очень продуктивный поиск. Но, боюсь, что сегодня нам будет особенно трудно. Хочу выбрать сантехнику. А это сложный выбор. Нужно купить ванну, нужно купить умывальник в ванную комнату и…

-Так-так, а ще потрібно купити змішувачі для ванни, сантехніку для туалету и багато чого іншого. Але хай вас це не лякає. Зараз відкриємо розділ з сантехнікою то почнемо обирати.

- Ну как же не пугает? Это сложные изделия. Хочется, чтобы они служили долго. Нужно фирменные выбирать, качественные. Но это же дорого!

- Так, це дорого. За відомий бренд треба платити. Але невідомий бренд не завжди означає, що вироби цього бренду неякісні. А ось ціна може бути значно нижче, бо не має затрат на рекламу. Нумо подивімось, що нам пропонує наш інтернет-магазин. Можете бути впевненими, товари на продаж тут підбирають добрі фахівці, тому якість гарантована. Тож дивімось не на бренд, а на властивості товару та його ціну.

- Ну вот, давайте с ванны начнем, вы знаете, а я хочу купить акриловую ванну. Как вы на это смотрите?

- Чудово! Сучасний матеріал, добре зберігає тепло, легко миється. А яка різноманітність дизайну, які різні форми! Серед чавунних ванн такого не знайдеш. Зараз оберемо форму, розміри, виставимо фільтри, й обрати буде значно легше. Є дуже цікаві ванни – і з автоматичним наповненням водою потрібної температури, з контролем наповнення та ще багато чого.

- А угловые ванны есть? Хотя может быть выбрать что-то оригинальной формы?  Да и гидромассажные ванны интересный вариант. Ну что ж. Где наша спецификация? Включаем туда и ванну, получаем скидку.

- Зараз ми ще багато чого  додамо до специфікації. У вас же двоє маленьких дітей в родині?

- Да, а к сантехнике это какое имеет отношение?

- Саме пряме. Обираючи змішувач, зверніть увагу на змішувачі з термостатом.

- А что это такое?

- Це змішувач, який має дві ручки – для регулювання напору та температури. Ви вручну налаштуєте температуру, а потім, в незалежності від температури води в трубах, завжди будете мати воду бажаної теплоти. Ви будете спокійні за дітей та літніх членів родини, вони не зможуть обпектися, якщо температура буде завелика.  Та й економія  не аби яка. Кожен раз, відкриваючи кран, не потрібно витрачати воду під час регулювання. Вода потрібної температури тепер біжить з крана відразу.

- Конечно, берем смеситель с термостатом. А что скажете про подвесной унитаз. Жена сказала, что возьмем только такой, а я не пойму этих женских капризов.

- Оце ви даремно. Наші жінки мудрі, то й ваша жінка має рацію. По-перше, це виглядає гарно. Унітаз монтується на інсталяцію, бачок захований в стіні, його не видно, а стінку можна декорувати. До того ж унітаз та підлогу під ним зручно мити, прибирання займає менш часу.

- Убедили. Берем.

 

- Так же легко оберемо и все інше з розділу «Сантехніка». Замовимо все разом, одержимо додаткову вигоду.  

 

 

+38 (093) 217-70-90 +38 (067) 312-57-76 +38 (050) 548-60-93